O nas

Firma it64.pl powstała w 2007 roku w Radomiu. Od samego początku specjalizujemy się w budowaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji sektora publicznego. Dzięki indywidualnemu podejściu oraz systematycznemu wzbogacaniu naszej szerokiej oferty handlowej o najnowsze technologie i trendy jesteśmy w stanie doskonale dopasować się do Państwa potrzeb i oczekiwań. Naszą dewizą jest dostarczanie solidnych i efektywnych rozwiązań informatycznych w celu maksymalizacji celów biznesowych Klienta. Duży nacisk kładziemy na szybkość oraz rzetelne działanie, co pozwala nam skutecznie i natychmiastowo realizować powierzone nam zadania.            

it64.pl świadczy profesjonalne usługi szeroko pojętego outsourcingu informatycznego. Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji projektów informatycznych, zaczynając od analizy Państwa potrzeb, poprzez implementację wyznaczonych celów, aż po stałą opiekę stworzonej przez nas infrastruktury.

Głównymi kierunkami naszej działalności są:
 
  • wdrażanie oraz obsługa systemów Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL
  • projektowanie stron i sklepów internetowych
  • pozycjonowanie stron internetowych
  • tworzenie aplikacji na zamówienie
  • outsourcing IT
  • budowa i zarządzanie sieciami komputerowymi
  • sprzedaż i serwis sprzętu komputerowego

Powierzając nam swoje zadania, macie Państwo pewność co do jakości i staranności wykonywanych usług. Dzięki nam osiągniecie wyznaczone cele, które w dużym stopniu wpłyną na poprawę efektywności funkcjonowania Państwa firmy. Decydując się na współpracę z it64.pl, zyskujecie Państwo wiarygodnego i sprawdzonego partnera nie tylko w biznesie.
Rozumiem Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.