Oprogramowanie dla firm

 
Comarch ERP Optima to program stworzony z myślą o rynku małych i średnich firm działających w różnych branżach. Zawiera kilkanaście zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa, bo to potrzeba klienta decyduje o tym, jakie funkcjonalności programu będzie wykorzystywał w swojej pracy. Dzięki systemowi Comarch ERP XL wszystkie działania w firmie zyskują na efektywności. Rozwiązanie jest blisko Państwa biznesu, dzięki czemu umożliwia lepszą wydajność pracy i osiąganie lepszych wyników. Chcesz bardziej skutecznie wykorzystywać kanały sprzedaży? Pragniesz efektywnie zarządzać logistyką? Potrzebujesz wydajnego wykorzystania zasobów? Chcesz szybko realizować zlecenia? Z Comarch ERP XL osiągniesz to wszystko.

Inne aplikacje:
 
 

OptiB2B - system zamówień hurtowych dla Comarch ERP OptimaSystem Opti B2B jest aplikacją działającą on-line, służącą do zarządzania relacjami z partnerami biznesowymi. Jego zadanie polega na usprawnieniu wszystkich etapów zawierania transakcji od wyboru produktów, poprzez składanie zamówienia, kończąc na wystawianiu odpowiednich dokumentów dotyczących transakcji. Wykorzystując łącze internetowe, aplikacja umożliwia składanie zamówień o każdej porze dnia, siedem dni w tygodniu, z dowolnego miejsca na Ziemi.

 
 

SymB2B - system zamówień hurtowych dla Sage Symfonia Handel Premium

 


System SymB2B jest aplikacją działającą on-line, służącą do zarządzania relacjami z partnerami biznesowymi. Jego zadanie polega na usprawnieniu wszystkich etapów zawierania transakcji od wyboru produktów, poprzez składanie zamówienia, kończąc na wystawianiu odpowiednich dokumentów dotyczących transakcji. Wykorzystując łącze internetowe, aplikacja umożliwia składanie zamówień o każdej porze dnia, siedem dni w tygodniu, z dowolnego miejsca na Ziemi.


 

Szop64 - sklep on-lineSklep internetowy posiadający wiele opcji konfiguracji. Współpracuje w systemem Comarch ERP Optima, działając w czasie rzeczywistym. Zmiana cen, zamówienia klientów synchronizowane są w czasie rzeczywistym. 
 

 
   

ItScanner Android


 
Aplikacja na urządzenia mobilne, działająca pod kontrolą systemu Android, umożliwiająca sprawdzanie cen, stanów towarów z Comarch ERP Optima, na podstawie odczytanego KODU KRESKOWEGO. Możliwa jest dowolna konfiguracja cen, wyświetlania stanów itp.
   

Opti Waga SynchronizerOptiWagaSynchronizer to oprogramowanie umożliwiające współpracę wag z serii WPW firmy Radwag z Comarch Optima.

   

ItBilet - system sprzedaży biletów czasowychItBilet to aplikacja umożliwiająca sprzedaż biletów czasowych, oraz karnetów. Bilety nadrukowywane są na drukarkach kodów kreskowych.
   

ItOptiKolektor - obsługa kolektora CipherlabItOptiKolektor - aplikacja umożliwiająca ładowania towarów do kolektorów danych Cipherlab 8xxx.
   

ItOptiWindykacjaItOptiWindykacja - aplikacja umożlwiająca wysyłanie wiadomości o przeterminowanych płatnościach w formie: emaili, sms-ów, oraz wiadomości głosowych.
   

OptiToDbf - eksport do DGCSOptiToDbf - aplikacja umożliwia eksport rejestrów VAT z Comarch ERP Optima do programów księgowych DGCS.
   

ItOptiPos - Detal on-line do Comarch ERP OptimaAplikacja obsługująca sprzedaż detaliczną na terminalach POS, obsługująca wagi firmy Radwag. Działa on-line na bazie optimy, generując na bieżąco dokumenty PA, WZ.

Rozumiem Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.