SymB2B - system zamówień hurtowych dla Sage Symfonia Handel Premium 

SymfoB2B - system zamówień hurtowych dla Sage Symfonia Handel Premium
 
System SymfoB2B jest aplikacją działająca on-line, służącą do zarządzania relacjami z partnerami biznesowymi. Jego zadanie polega na usprawnieniu wszystkich etapów zawierania transakcji od wyboru produktów, poprzez składanie zamówienia, kończąc na wystawianiu odpowiednich dokumentów dotyczących transakcji. Wykorzystując łącze internetowe, aplikacja umożliwia składanie zamówień o każdej porze dnia, siedem dni w tygodniu, z dowolnego miejsca na Ziemi.

Integracja z programem Sage Symfonia Handel

System jest w pełni zintegrowany z programem Symfonia, dzięki czemu obsługa i zarządzanie nim odbywa się z poziomu programu handlowo-magazynowego. Wszystkie informacje dotyczące produktów, kontrahentów i wystawionych dokumentów są eksportowane do systemu, a operacje dokonane przez klientów w systemie SymfoB2B na bieżąco zapisywane są w programie Symfonia w czasie rzeczywistym. Pozwala to na zmniejszenie nie tylko ilości pracy i dokumentacji związanej z zawarciem transakcji ale również czasu realizacji zamówienia, co znacznie wpływa na zadowolenie i satysfakcję klientów.
 

 

Automatyczne zapisywanie zamówień w programie Sage Symfonia Handel

Po dokonaniu rejestracji on-line kontrahent ma możliwość samodzielnego składania zamówień, które następnie są automatycznie zapisywane w programie Symfonia w dokumencie „Zamówienia obce”. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie zachodzi potrzeba angażowania pracowników w celu uzupełniania danych o zamówieniach oraz w pełni wyeliminowana została możliwość popełnienia błędów, które powstają podczas wprowadzania zamówień przez pracowników do systemu.

Bieżąca oferta i stany magazynowe

Dzięki wykorzystaniu integracji z programem Symfonia w czasie rzeczywistym klienci mają dostęp do zawsze aktualnej oferty handlowej oraz jej bieżącego stanu magazynowego. Aplikacja informuje również kontrahentów o pojawieniu się nowych i promocyjnych produktów w ofercie, dzięki czemu sprzedawca ma możliwość reklamowania swoich towarów bez żadnych nakładów finansowych.


Uwzględnianie rabatów i indywidualnych cen

Podczas dokonywania zamówień SymB2B automatycznie nalicza rabaty dla kontrahentów oraz uwzględnia przypisane im indywidualne ceny. Informuje również o przydzielonym przez sprzedawcę limicie kredytowym oraz jego wykorzystaniu co pozwala na sprawniejsze dokonywanie płatności za złożone zamówienia.
 

Rozbudowana funkcja opisu towaru

System posiada bardzo rozbudowaną funkcję opisu towaru. Oprócz standardowego pola tekstowego „opis” aplikacja umożliwia dodawanie dowolnej ilości zdjęć produktów. Pozwala również na dołączane dowolnej ilości plików zawierających np. dodatkowe dane o produktach, które mogą być następnie pobierane przez kontrahentów. Aplikacja umożliwia również nadawanie towarom atrybutów. Na ich podstawie dokonywać można zaawansowanej filtracji uwzględniając np. kolor produktu, rozmiar lub inny dowolnie skonfigurowany atrybut.

System oprócz wyświetlania dokładnej ilości stanów magazynowych, umożliwia również wyświetlanie znaczników ich dostępności.


 

Podgląd historii wystawionych dokumentów

Pole „historia zamówień” informuje klientów o dokonanych zamówieniach. Tu klient może podejrzeć historię rezerwacji i wystawionych faktur lub dokumentów WZ oraz sprawdzić poprawność danych na wystawionych dokumentach. System poinformuje go również o nierozliczonych lub przeterminowanych transakcjach.
 

          

 
Wpisywanie uwag i wiadomości do sprzedawcy
 
Pole „koszyk” daje możliwość podejrzenia aktualnego zamówienia. Można sprawdzić ilość zamawianych pozycji, a w razie potrzeby dokonać zmian lub usunąć produkt z zamówienia. System pozwala również na wpisywanie uwag do każdego zamawianego towaru oraz dołączać do całego zamówienia indywidualne wiadomości do sprzedawcy. 

Ciekawe funkcjonalności:
  • zamawianie wybranych towarów ponad stany magazynowe
  • możliwośc zamawiania towarów co określoną ilość jednostek towaru
  • eksport cennika do pliku csv
  • export dokumentów do formatu ECOD
Rozumiem Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę
na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies.